Kullanım SözleşmesiÜyeler Schoolmes.com sitesine girmekle Schoolmes.com kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır.
Schoolmes.com te ücretli ve ücretsiz hizmetler vardır. Ücretsiz hizmetleri ücretli hale, ücretli hizmetleri de ücretsiz hale getirme,hizmetlerin bir kısmının veya tamamının geçici veya devamlı olarak kaldırılması hakkı saklıdır.
Schoolmes.com sadece bir buluşma noktasıdır ;Sitemiz, sağlamış olduğu bu buluşma platformunda tarafların yükümlülüklerini yerine getirip getirmemesinden sorumlu değildir.
Schoolmes.com, kayıt ve sonrasında girdiğiniz metin,fotoğraf,grafik,vb.den oluşan bilgilerin sorumluluğu size aittir.
Schoolmes.com'a veya diğer kullanıcılara herhangi bir zarar veya yük getirdiğine inanılan bilgiler Schoolmes.com tarafından tamamen veya kısmen yayından kaldırılır.
Kayıt ve kullanım esnasından hakkınızda topladığımız bilgiler izniniz olmadan üçüncü kişilerle paylaşılmaz.Kullanıcı adı ve Şifrenizin üçüncü kişilerin eline geçmesinden Schoolmes.com sorumlu değildir.
Schoolmes.com da yaptığınız veri paylaşımlarının:
a) Sahte, çalıntı olmaması,
b) Üçüncü şahsın hiçbir tescil hakkı, telif, marka, patent ve endüstriyel tasarım hakkı vb. haklarını ihlal etmemesi,
c) Yasalara aykırı olmaması,
d) Pornografi, çıplaklık, şiddet ve kişi veya kurumları küçük düşüşürücü, hakaret, küfür, iftira içermemesi,
e) Hiçbir virüs veya herhangi bir programa zarar verecek bir programlama özelliği içermemesi ve
f) Site üyelerine istenmeyen mesaj gönderme veya rahatsız edecek özel yada herkese açık mesaj, fotoğraf sembol vs kullanmama ilkelerini kabul etmiş sayılırsınız.
Bilgilerinizi her türlü teknolojiyi kullanarak çoğaltma, dağıtma, umuma iletim hakkını vermiş sayılırsınız.
Schoolmes.com işleyişini herhangi bir yazılım, bilişim aracı vb. yoluyla bozma girişiminde bulunmamakla; kendiniz için ikinci bir kullanıcı kaydı yaparak kendiniz hakkında olumlu bir mesaj, başka bir kullanıcı için olumsuz bir mesaj bırakmak gibi yollarla sistemimizdeki geri bildirim mekanizmasını bozmamakla; site üzerinde hiç bir bilgiyi robot, örümcek (spider) gibi otomatik veya manuel bir yöntemle kopyalayarak sistemi istismar etmemekle yükümlüsünüz.
Schoolmes.com sağladığı tüm ürün ve hizmetlerdeki değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Schoolmes.com, kayıt, kullanım ve öğretmen üyeliği satın aldığınızda sizinle ilgili; ip adresi, tarayıcının türü, konumunuz, ziyaret ettiğiniz diğer sayfalar gibi hakkınızda bilgiler toplar.
Schoolmes.com topladığı bilgileri sizlere uygun reklamları kullanmak için kullanır.
Schoolmes.com da paylaştığınız tüm paylaşımlarınız arama motorlarından yapılan arama sonuçlarında yada başka sitelerdeki paylaşımlarda görünebilir.
Schoolmes.com üyeleri üyeliklerini istedikleri zaman dondurma veya silme hakkına sahiptirler. Dondurma ve silme işlemi sonrasındaki veri kayıplarından Schoolmes.com sorumlu değildir.
Schoolmes.com hizmet ve ürünlerin herhangi bir kısmı için, güvenlik, hasar garanti vermez.
Kural ihlali durumunda, sitede yayınladığınız verileri geçici veya devamlı olarak kaldırabilir, üye kaydınızı silebilir, tüm yasal yollara başvurabilir.

"Bildiğin Herşeyi Başkalarına da Öğret"